• ×

  İlçe Başkanı

  ÇAĞNUR KILIÇOĞLU

  Pülümür

  1983 Mazgirt doğumluyum ,ilkokulu Göktepe köyünde ,orta ve liseyi Tunceli merkez cumhuriyet lisesinde okudum lise bittikten sonra 1 yıl Elazığ'da mağazada tezgahtar olarak çalıştım ,denizlide 4 yıl mağaza müdürlüğü yaptım ,sonra evlenip pulumure yerleştim ,bura 18 ay işkurda çalıştım ,11 yaşında bir oğlum var ,yulsekokulda güvenlik görevlisi olarak çalışıyorum ,eşim teyyaşta güvenlik görevlisi ,hiç bir parti üyeliğim hiç olmadı ,08.12.2014 yılında partime üye olup kadinkollari görevini üstlendim

 • ×

  İlçe Başkanı

  EYÜP GÖK

  Nazımiye

 • ×

  İlçe Başkanı

  İBRAHİM ENES SOMYÜREK

  Çemişgezek

  1991 yılında Tunceli Çemişgezek ilçesinde doğdu. Adıyaman üniversitesi Elektrik teknikerliği ve Anadolu üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. Vatani görevinin tamamlamıştır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET HANİFİ KILIÇ

  Pertek

  Ben Mehmet Hanifi KILIÇ. Tunceli Pertek doğumluyum, ilkokulu Murat Alpdoğan iöo ve ortaokul, lise eğitimlerimi Pertek İmam hatip lisesinde tamamladım.Üniversite eğitimimi Anadolu üniversitesi ilahiyat fakültesi ve Anadolu üniversitesi Tarih bölümlerini okuyarak tamamladım.Askerliğimi hava kuvvetleri komutanlığı genel kurmay başkanlığı hava savunma hareket merkezi biriminde yaptım.1985 de Namık Efendi Cami,Çelebi Ağa Cami, 2003 yılında Ankara Yenimahalle Hz Ebubekir Cami,Ankara Valiliği Kurum Camiinde görev yaptım.Ankara Elazığ Harput kültür derneği başkan yardımcılığı ,Ankara Pertekliler Derneği Başkan yardımcılığı görevlerinde bulundum.Eylül 2017 den beri Tunceli Ak Parti Pertek İlçe Başkanlığını yapmaktayım.Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MESUT TEKİN

  Merkez

  İlk ve ortaöğretimi Tunceli Munzur Orta öğretimde tamamlayıp: Pülümür gazi lisesinde 2003 yılında mezun olmuştur. Mersin Üniversitesi Büro Yönetimini tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünü bitirmiştir. Munzur Üniversitesi İşletme Anabilim dalında Yüksek Lisans öğrenimine devam etmektedir.Aynı zamanda Munzur Üniversitesi Mühendislik Fakültesinde Jeoloji Mühendisi okuma devam etmektedir. 2008-2011 yılları arasında Limak Holding Uzunçayır HES iş yerinde personel sorumlusu olarak çalışmıştır. 2012 yılında kısa dönem askerliğini Balıkkesir ilinde tamamlamıştır. 24.05.2012 yılından itibaren Kazancı Holding A.Ş. Fırat elektrik Dağıtım A.Ş. Tunceli İl Müdürlüğünde İnsan Kaynakları sorumlusu olarak görevine devam etmektedir.2016 yılından itibaren ise Ak Parti Tunceli Merkez İlçe Başkanlığı görevini başarıyla sürdürmektedir.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUNZUR AKKUŞ

  Mazgirt

  1945 yılında Tunceli İli Mazgirt ilçesinde doğdu.Palu ortaokulunda mezun oldu. 1965-1967 yılları arasında Vatani görevini tamamladı.18 sene demircilik mesleği ve 25 sene Su Ürünleri kooperatif başkanlığı yapmış bulunmaktadır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  TURGAY GENÇ

  Hozat

 • ×

  İlçe Başkanı

  TURHAN KILINÇ

  Ovacık

  TUNCELI OVACIK ILÇESINDE 1962 DOĞUMLUYUM.ILK OKULU OVACIKTA ORTAOKULU ELAZIĞ DA,ZIRAAT TEKNISYENLIĞINI BURSA DA BITIRDIM.1985 YILINDAN BU YANA OVACIK ILÇESINDE ESNAFLIĞIM SÜRÜYOR.EVLIYIM 3 ERKEK ÇOCUĞUM VE MUTLU BIR YUVAM VAR.2004 YILINDA MALI SEÇIMLERDE AK PARTIDEN IL GENEL MECLIS ÜYESI SEÇILDIM.ŞU ANDA AK PARTİ OVACIK İLÇE BAŞKANI OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM NASİP OLURSA BU GÖREVIMI DEVAM ETTIRMEK VE DAHA FAYDALI OLMAK ISTIYORUM.SAYGILARIMLA